Taisyklės+info

Į festivalį įleidžiami asmenys nuo 18 metų. Prekyba alkoholiu vykdoma nuo 20 metų. Nepilnamečiai nuo 16 metų įleidžiame tik su lydinčiu pilnamečiu, kuris atvykęs į festivalį pasirašo dokumentą, jog prisiima atsakomybę už lydimą nepilnametį. Jaunesni nei 16 metų asmenys į festivalį įleidžiami tik su tėvais. Vaikai iki 10 metų į festivalį įleidžiami nemokamai.

Į festivalio teritoriją draudžiama įsinešti narkotikus, alkoholį, ginklus, stiklinę tarą, bet kokius aštrius daiktus. Šie daiktai bus konfiskuoti be jokių įspėjimų.

Festivalyje visą parą veiks maisto pardavimo vietos bei barai. Kainos, kaip ir kasmet, draugiškos, todėl pilnų tašių pašteto ir šilto alaus į festą imti nereiks.

Į festivalį įleisime bet kokius gyvūnus, jei šie draugiški ir nekels kitiems festivaliautojams problemų ar grėsmės. Užpernai iš palapinių dešras pyzdinęs šuo iš festivalio, jei ką, išbanintas.

Festivalyje pasitiks visi reiveirui reikalingi atributai – biotualetai, pavėsis ir ramybė, veiks mokamas karštas dušas. Laužai leidžiami tik tam skirtose vietose. Griliai, viryklės ir kiti panašūs grėsmę gamtai keliantys įnagiai draudžiami. Nepavirskim antromis granatomis – nesupleškinkim gražių Lietuvos miškų.

Kol mes saugosim gamtą, mus saugos apsaugos berniukai – kiekvienas neadekvatus ar minėtoms taisyklėms nusižengiantis urodas be papildomo įspėjimo bus metamas lauk iš festivalio teritorijos be galimybės sugrįžti. Mylėk artimą ir festivalis bus gražus.

Jei turite klausimų kreipkitės kyla@funikulierius.lt

Jei kažkas nepatinka rašykit mums.rupi@funikulierius.lt

Home